Учні Хорольщини на акції “Зробимо Україну щистою!”

Учні Хорольщини на акції “Зробимо Україну щистою!”

   В цьому році учні загальноосвітніх шкіл Хорольського району активно долучились до участі в акції „Зробимо Україну чистою разом!“ та дружно попрацювали на прибиранні міста та сільських населених пунктів, впорядкувавши зони відпочинку хорольців.

   22 квітня в місцях прибирання побували голова райдержадміністрації Л.М.Звірко, заступник голови районної ради Р.М.Гловацький та міський голова С.М.Волошин. Вони подякували учням за проведену роботу та від імені ініціаторів всеукраїнської акції вручили подяки, якими діти нагороджені за вагомий внесок у розвиток молодіжного волонтерського руху, корпоративну соціальну відповідальність, формування здорового способу життя, активну громадянську позицію та участь в акції „Зробимо Україну чистою разом!“. Нехай небо над Україною буде мирним, а Україна чистою! – говорили в один голос молоді активісти, що вийшли на впорядкування зеленої зони в день проведення наймасштабнішої екологічної акції.

[Best_Wordpress_Gallery id=”12″ gal_title=”Учні Хорольщини на акції”]

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>