„СЛАВСЯ, ПОЛТАВСЬКА, МИСТЕЦЬКА РОДИНА!“

„СЛАВСЯ, ПОЛТАВСЬКА, МИСТЕЦЬКА РОДИНА!“

   16 квітня в Хорольському районному будинку культури продовжились творчі звіти сільських клубних закладів, що проходили в рамках обласного огляду народної творчості „Слався, Полтавська мистецька родина!“. Цьогорічний огляд-конкурс присвячений 25-ій річниці незалежності України.

   Творчі здібності на сцені головного закладу культури району демонстрували аматори двох територіальних громад з семи клубних закладів та Наталівського сільського клубу Штомпелівської сільської ради. На звіті був присутній та виступив заступник голови райдержадміністрації М.М.Чишко, який щиро привітав учасників конкурсу та наголосив, що навіть в маленьких селах завдяки вмілим керівникам та ентузіастам успішно розвивається аматорське мистецтво. От і цього разу талановита молодь та їх наставники порадували глядачів високим рівнем виконавської майстерності. Гарно виступили колективи і самодіяльні виконавці з двох об’єднаних територіальних громад – Покровськобагачанської та Клепачівської. Клубні заклади Покровськобагачанського, Березняківського, Тарасівського сільських будинків культури та Єрківського сільського клубу (Покровськобагачанська об’єднана територіальна громада), а також Вергунівського, Новачиського та Шишаківського сільських будинків культури (Клепачівська об’єднана територіальна громада) справді дуже гарно підготувались до огляду. Керівники цих клубних установ старанно працювали над підбором репертуару, над визначенням кращих номерів жанрової палітри, над виконавською майстерністю аматорів та культурою сцени. Звіти сільських закладів культури цього року відрізнялися більшою масовістю, кращим рівнем формування репертуару, залученням нових учасників – особливо з числа дітей та молоді. І це говорить про те, що бажання самовиразитися в пісні, танці чи художньому слові, реалізувати свої творчі можливості, проявити патріотичні почуття – є характерною ознакою і вищим ступенем досконалості людини митця, людини патріота.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>