Ремонтні роботи доріг

Ремонтні роботи доріг

   Однією з основних проблем міста, яка потребує нагального вирішення є ремонт доріг, експлуатаційно-технічний стан яких після закінчення зими помітно погіршився. Відповідно до рішення 4 сесії Хорольської міської ради 7 скликання від 23.12.2015 року №52 на забезпечення виконання завдань «Програми соціально-економічного розвитку міста Хорол на 2016 рік» з міського бюджету передбачено фінансування виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць міста та безпосередньо капітальний та поточний ремонт проїзної частини.

   Утримання доріг відповідальний і трудомісткий процес, який вимагає наявності спеціалізованої дорожньої техніки і кваліфікованих робітників. З яких би надстійких і міцних сучасних матеріалів не було б виготовлено дорожнє покриття, з часом, під впливом інтенсивного дорожнього руху, негативного впливу погодньо-кліматичних умов та ряду інших різних факторів, вона починає руйнуватися, і втрачає свої колишні споживчі властивості, внаслідок чого знижується загальна ефективність і безпека дороги. Та основна проблема якісного утримання доріг полягає у відсутності достатньої кількості коштів в місцевому бюджеті для того, щоб повністю вирішити проблемне питання. Орієнтовні обсяги фінансування на заходи по ремонту доріг міста на 2016 рік – 2330,0 тис.грн. з міського бюджету та 2000,0 тис.грн. – з державного бюджету. Підрядник по виконанню ремонтних робіт дорожнього покриття у Хоролі – дочірнє підприємство “Полтавський облавтодор” філії “Лубенська дорожньо-експлуатаційної дільниця”. Ремонтні роботи розпочалися 4 травня 2016 року і до кінця року планується виготовити проектно-кошторисну документацію та здійснити ремонтні роботи по наступним вулицям: Михайла Полонського (колишня Комсомольська), Лагодинська (колишня Воровського), Воскресенська (колишня Радянська), Лермонтова, Василя Маковського (колишня Піонерська), Миргородська (колишня Фрунзе), Небесної Сотні (колишня Леніна), Петровського, провулок Банний, Київська (колишня Жовтнева), Кременчуцька, Гоголя, Вокзальна, Глибокодолинська, 8-го Березня (1-й тупік), Залізнична та Ватутіна.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>