Проблеми засмічення довкілля в Хоролі

Проблеми засмічення довкілля в Хоролі

   У нашому місті є нерухоме майно, яке має ознаки безхазяйного. Так, по вулиці Миргородська (колишня Фрунзе), 6 розташована будівля, яка через відсутність господарів стала зручним місцем для стихійного сміттєзвалища. Роками люди захаращували покинуте приміщення і прилеглу територію.

   На жаль місцеві жителі з прилеглої округи замість того, щоб укласти договір з Хорольським КП «Комунсервіс» і в цивілізований спосіб позбутися сміття – йдуть коротким, але знахабнілим шляхом, засмічуючи довкілля. Одним з джерел інформації щодо наявності безхазяйного майна є повідомлення громадян, які й звернулися до міської ради з проханням виявити власників та вжити дієві заходи стосовно того, щоб прибрати накопичене роками сміття. По даній проблемі були також звернення депутатів, які намагалися прискорити її вирішення. Працівниками Хорольського комунального підприємства за завданням міської ради копіткою працею і серйозними зусиллями було вирішено це питання і вивезено гори мотлоху, побутових відходів, які роками отруювали нам повітря.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>