Пробіг легкоатлетів присвячений дню пам’яті та примирення та 71-й річниці перемоги у 2-й світовій війні

Пробіг легкоатлетів присвячений дню пам’яті та примирення та 71-й річниці перемоги у 2-й світовій війні

В рамках районних заходів до 71-ій річниці Великої Перемоги та Дня пам’яті та примирення відбувся легкоатлетичний пробіг за участю учнівської та студентської молоді. Пробіг стартував у с.Вишняки та в районному центрі від обелісків жертвам концтабору „Хорольська яма“ та проліг вздовж автошляху до головного Меморіального комплексу, що поблизу агропромколеджу.

Кожного учасника пробігу прикрашала символічна квітка маку – символ миру і примирення. Цього дня в святковому легкоатлетичному пробізі взяли участь учні всіх загальноосвітніх шкіл міста, Вишняківської ЗОШ I-III ст., Міжрегіонального центру, студенти агропромколеджу. До участі в заході долучились і їх наставники – тренери та вчителі фізичного виховання. На фініші учнів та студентів радо вітали заступник голови райдержадміністрації М.М.Чишко та заступник голови районної ради Р.М.Гловацький. Святковий захід прикрасили Державний Прапор України та розгорнуте синьо-жовте полотнище стяга, що тримали в руках юнаки та дівчата в українському національному вбранні. Не випадково легкоатлетичний пробіг фінішував біля Меморіального комплексу „Хорольська яма“. Це священне місце для кожного хорольця, адже Меморіал споруджено в пам’ять про 90 тисяч наших співвітчизників – жертв однойменного концентраційного табору, створеного фашистами на окупованій території. Діти разом з заступниками голів райдержадміністрації та районної ради поклали квіти до підніжжя Меморіалу та вшанували пам’ять полеглих співвітчизників хвилиною мовчання. М.М.Чишко та Р.М.Гловацький подякували дітям за участь в святковому заході та за їх громадянську позицію і патріотизм. Символічно, що саме в День пам’яті і примирення до Меморіалу учні та студенти принесли живі квіти, щоб вшанувати пам’ять своїх прадідів, що віддали життя за мирне сьогодення і відстояли світ у двобої з нацистською Німеччиною. Легкоатлетичний пробіг проведений за ініціативи районної державної адміністрації, районної ради, молодіжної громадської організації „Молодіжний парламент Хорольщини“ (керівник Р.М.Гловацький), за сприяння ДЮСШ (керівник Т.О.Гордійченко), відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (І.М.Потерайло).

[Best_Wordpress_Gallery id=”15″ gal_title=”2016-05-08″]

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>