Хорол за чисте довкілля!

Хорол за чисте довкілля!

   Після довгої зими нарешті дочекалися перших сонячних весняних днів, однак з талим снігом яскраві барви міста і його околиць псують гори сміття. На жаль, весна показала “окраси” міста не в найкращій подобі… Саме тому, за ініціативи міського голови Сергія Волошина, 8 квітня 2016 року було організовано прибирання території міста в урочищі Лагодинки, яка розташована вниз по вулиці Лагодинська (колишня Воровського).

   З турботою про чисте навколишнє середовище в боротьбу з багаторічними засміченнями дружною командою стали колективи Хорольської міської ради, Хорольського комунального підприємства «Комунсервіс» та комунальної організації «Трудовий архів» міської ради. Частково прибрано прилеглу територію річки, а також розчищено русло, яке наче ожило з появою течії, вивільнившись від гір бруду і побутового сміття. Докладено чимало зусиль по прибиранню, однак територія настільки засмічена і просто понівечена людською недбалістю і байдужістю до екологічного стану довкілля, що потрібно працювати й працювати над вирішенням цієї проблеми чистоти й порядку в нашому місті. Дуже прикро, що місцеві жителі не усвідомлюють масштаби негативних наслідків, які ми залишаємо у спадок наступним генераціям. Чисте довкілля – це наше з вами здоров’я, це естетичне задоволення, це якісний рівень життя, ознака того, що ми живемо не в первісну добу історії людства, а в цивілізованому суспільстві. Найближчим часом міським головою та апаратом міської ради сплановано повторити «операцію» під гаслом «Хорол за чисте довкілля» і 23 квітня завершити прибирання Лагодинки, щоб ця територія стала потенційною зоною відпочинку і мала належний мальовничий вигляд. Також 12 квітня спільно з працівниками Управління Державної казначейської служби України у Хорольському районі міська рада планує прибрати околиці міста в районі Петро-Павлівського масиву, очистити водне русло, яке стікає від ставку до річки Лагодинки.
   Давно ця проблема є наболілою і мешканці міста часто нарікають на те, що повсюди багато сміття і його ніхто не прибирає, або прибирає якось не так чи не настільки досконало і скрупульозно як би того хотілось. Ми всі, без винятку – від малого до старого, завжди повинні пам’ятати дуже просту і всім відому аксіому – «чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»!

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>