Голова Хорольської РДА відвідала ПП “Хорольська механізована пекарня”

Голова Хорольської РДА відвідала ПП “Хорольська механізована пекарня”

   22 квітня голова районної державної адміністрації Л.М.Звірко побувала на приватному підприємстві „Хорольська мехпекарня“. Про проблеми на ринку хліба та хлібобулочних виробів керівник говорила на зустрічі з директором підприємства Л.П.Керекилицею та інженерно-технічним персоналом. Дане підприємство – гордість хорольчан.

   Про високі смакові якості хорольського хліба знають далеко за межами району. Хорольські короваї прикрашають найпрестижніші виставки і ярмаркові заходи, що проходять в Україні. Сьогодні хлібопекарні випускають 113 найменувань хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів. На підприємстві працює 123 працівники, але на превеликий жаль, воно задіює лише 50% своєї потужності, а в зимову пору і то менше. Одна з причин є та, що на хорольському ринку хліба сьогодні 11 постачальників, це пекарні і хлібзаводи, в тому числі, з Дніпропетровська, Черкас, Харкова, інших районів області. Така конкуренція заставляє працівників іти в ногу з часом. освоювати нові технології, ретельно контролювати якість продукції. Щомісяця на підприємстві освоюється 2-3 найменування нової продукції, постійно покращується якість і асортимент. Лише за минулий рік ПП „Хорольська мехпекарня“ сплатило до бюджетів усіх рівнів 2,25 млн. грн. податку. „Працювати чесно, прозоро і відкрито – наш девіз“, – говорить директор підприємства Людмила Петрівна Керекилиця. Підтвердженням її слів є нагороди, яких удостоєна хорольська мехпекарня та її працівники. За роки самовідданої праці підприємство стало переможцем у номінаціях: „Кращий роботодавець“, „Кращий платник податків“, переможець конкурсу якості продукції „Полтавська марка“, отримало нагороди за значний внесок у підвищення ефективності виробництва, за участь у фестивалях хліба, тощо. Голова райдержадміністрації побувала в цехах підприємства, цікавилась технологією процесу випікання хліба і кондитерських виробів, оглянула цех, де розфасовується мінеральна вода. „І хоч ми маємо в районі всього лише близько 35% долі місцевого ринку, ми ніколи не забуваємо про свою соціальну відповідальність перед людьми і перед державою. Не дивлячись на те, що підприємство понад 10 років практично збиткове, ми працюємо на совість і намагаємось, щоб хорольські люди віддали перевагу своєму виробнику, купляючи хліб, спечений дбайливими руками хорольських хлібопекарів“, = сказала в розмові з головою райдержадміністрації директор підприємства.

[Best_Wordpress_Gallery id=”13″ gal_title=”Голова Хорольської РДА на мехпекарні”]

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>