День працівників соціально сфери

День працівників соціально сфери

Сьогодні в Хоролі в глядацькому залі районного будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня працівників соціальної сфери.
      Для привітань та перегляду святкового концерту на святковий захід завітали представники міської, районної та обласної влади, почесні гості: депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Мухтаров, голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Абрамов, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк та мій заступник з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Карманська, помічниця народного депутата Костянтина Іщейкіна – Марія Бойко.
      За особистий внесок в розвиток соціальної сфери, високий професіоналізм, відданість своїй справі та сумлінну працю нагородив почесними грамотами кращих працівників Хорольського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Володимира Зуба, Сергія Волошина, Тамару Свирид і Валентину Офіленко. А від територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хорольської райдержадміністрації були представлені до нагородження соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Оксана Усенко та Світлана Кроленко.
      Захід відбувся на славу, приємно було бачити усміхнені обличчя.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>