Станція Хорол
вул. Вокзальна, 1
3-12-13

[table class=”table_green”]

Номер потягу Маршрут Періодичність Час приб. Час відпр. Приб. на кінцеву станцію
33М Москва – Одеса 3/09 – 25/10/2013 по непарним, при двох непарних 29, 1, 3 0.15 0.17 11.01
394П Сімферополь Полоцьк з 27/10/2013 по 7, 11, 15, 19, 23, 27, 1(31) числам кожного місяця 0.35 0.37 21.38
335Л Дніпропетровськ С.Петербург з 28/10/2013 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4 0.59 1.01 7.28
394П ** Сімферополь Мінськ 11/09/2013 – 23/05/2014 по 7, 11, 15, 19, 23, 27, 1(31) числах кожного місяця 1.30 1.32 20.45
394П Сімферополь Полоцьк до 23/10/2013 по 7, 11, 15, 19, 23, 27, 1(31) числах кожного місяця 1.30 1.32 21.38
670 ** Кременчуг Гадяч з 27/10/2013 щоденно 1.48 1.51 7.45
670 Кременчуг Бахмач з 27/10/2013 щоденно 1.48 1.51 7.05
335Л Дніпропетровськ С.Петербург до 26/10/2013 по парних, при двох непарних 28, 30, 2, 4 1.58 2.00 7.28
670 Кременчуг Бахмач до 26/10/2013 щоденно 2.23 2.25 7.41
670 ** Кременчуг Гадяч до 26/10/2013 щоденно 2.23 2.25 7.45
34Ш Одеса Москва 28-31/12/2013, 2-6/01/2014 щоденно; 28/10-26/12/2013, з 8/01/2014 по парних, при двох непарних 30, 2, 4; 19, 27/04, 1/05/2014 3.24 3.26 20.50
34Ш Одеса Москва 4/09-26/10/2013 по парних, при двох непарних 30, 2, 4 4.18 4.20 20.50
180 Столичний Експрес Кременчук Київ щоденно, крім вівторків 8.05 8.07 12.13
393 Полоцьк Сімферополь з 29/10/2013 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця 13.14 13.16 3.55
393 Полоцьк Сімферополь до 25/10/2013 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця 13.59 14.01 5.20
86 ** Мінськ Сімферополь 9/09/2013 – 21/05/2014 по 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29 числах кожного місяця 13.59 14.01 5.20
670 Бахмач Кременчуг до 26/10/2013 щоденно 16.18 16.20 18.19
6951 ** Гадяч Кременчуг з 28/10/2013 щоденно 16.18 16.20 18.19
670 Бахмач Кременчуг з 28/10/2013 щоденно 16.18 16.20 18.19
335 С.Петербург Дніпропетровськ з 28/10/2013 по парних при двох непарних 30,1,4,6 21.00 21.02 4.05
335 С.Петербург Дніпропетровськ до 26/10/2013 по парних, при двох непарних 30, 1, 4, 6 21.40 21.42 4.30
180 Столичний Експрес Київ Кременчук з 27/10/2013 щоденно, крім вівторків 22.19 22.21 23.41
180 Столичний Експрес Київ Кременчук до 26/10/2013 щоденно, крім вівторків 22.19 22.21 23.41
33М Москва Одеса 27-30/12/2013, 1-5/01/2014 щоденно ; 27/10-25/12/2013, з 7/01/2014 по непарних, при двох непарних 29, 1, 3; 18, 26, 30/04/2014 23.21 23.23 10.06

[/table]
** – “безпересадочний вагон”

Всі зауваження та пропозиції приймаються через форму зворотнього зв’язку