Подяка за активну громадську позицію

Подяка за активну громадську позицію

   Міський голова Сергій Михайлович Волошин від себе особисто та від імені апарату міської ради виносить подяку депутатам Олегу Івановичу Кібенку та Степану Денисовичу Маюку за ініціативність, активну життєву та громадську позицію, вагомий внесок, добросовісне виконання депутатських обов’язків в напрямку вирішення питань чистоти й порядку на територіях, які закріплені за ними по виборчим округам міста.

   Завдяки прояву їх організаторських і господарських здібностей було мобілізовано і залучено жителів міста до прибирання, вивезення сміття, вирубки просік вздовж доріг.
   Також хочеться виразити щирі слова вдячності всім тим людям, які не байдужі до долі нашого міста і вносять посильний внесок в покращення благоустрою, приведення в охайний вигляд прибудинкових територій, місць загального користування, околиць, зон відпочинку. Ціна ошатності нашого міста може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в місті як у власній домівці залежить особисто від кожного з нас, від нашої ментальності.
   23 квітня 2016 року планується масштабний захід по проведенню загальноміського суботнику відповідно до затверджених виконавчим комітетом міської ради заходів по проведенню загальноміського двомісячника чистоти і благоустрою з 16.03.2016 року до 16.05.2016 року (рішення виконкому №49 від 15.03.2016 року). Сподіваємося на активну участь в озелененні та благоустрою, прибиранні та упорядкуванні територій міста тих мешканців Хоролу, які солідарні з місцевою владою стосовно вирішення проблеми чистоти й порядку з основною спільною метою – зробити кращим наше місто разом!

Джерело – Хорольська міська рада

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>